Útulok Bratislava Výchovné centrum Linka proti krutosti Prispejte
Aktuálna jazyková verzia: Slovensky

ÚTULOK

02/16 187

 

utulok@slobodazvierat.sk

ČÍSLO ÚČTU

Predčíslie: 19

Č. účtu: 2023636/6500

IBAN: SK26 6500 0000 1900 0202 3636

Novinky

E-SHOP

Potešte darčekom od nás svojich najbližších!

Choď do E-SHOPU

 

DARUJTE 2% Z DANE, POTREBUJEME VAŠU POMOC.

Vyplnte formulár na tejto stránke a zašleme Vám "Vyhlásenie o darovaní 2% z dane" na email.
Ďakujeme

Ocenené spoločnosti 2009

Počas slávnostného odovzdávania cien Good Egg Awards pod Eiffelovou vežou a v Britskom parlamente bolo tento rok ocenených vyše sto špičkových európskych spoločností za ich záväzok predávať a používať výhradne neklietkové vajcia.

Tieto spoločnosti predajú spolu viac ako miliardu vajec ročne. Ich nová stratégia uchráni milióny sliepok od života plného trápenia v batériových klietkach.

Medzi ocenenými spoločnosťami pre rok 2009 sú také zvučné mená ako Dr. Oetker Germany, Lidl Germany či Carrefour Belgium.

Aj tento rok boli ocenené spoločnosti zo Slovenska. Gratulujeme Hotelu KAMILA **** a výrobcovi BIO cestovín Walker s.r.o. Vďaka ich rozhodnutiu viac ako 725 sliepok bude žiť “bez klietok”.

Hotel KAMILA****

je štvorhviezdičkový hotel situovaný v peknom prostredí v blízkosti Bratislavy. Klientom ponúka množstvo aktivít, vrátane jazdenia na koňoch či kurzov golfu. Je jedným z mála „Dog Friendly“ hotelov a druhým hotelom na Slovensku, ktorý sa môže hrdiť ocenením Good Egg Award.  www.kamila.sk

„Sme radi, že môžeme patriť medzi spoločnosti, ktorých firemná politika zohľadňuje aj welfare (pohodu) zvierat. Z toho dôvodu sme prijali rozhodnutie používať v Hoteli KAMILA výhradne vajcia z podstielkových chovov. Prijatie tohto rozhodnutia znamená na strane jednej zodpovedný postoj k zvieratám, no zároveň aj skvalitnenie ponuky a teda celkovej služby pre našich klientov. Veríme, že nás čoskoro, nielen na Slovensku, bude viac.“

Kamila Magálová, riaditeľka hotela.

Walker s.r.o.

 

 

„Ocenenie Good Egg Award je pre nás výzvou, aby sme naďalej rozširovali výrobu BIO potravín a tak prispievali k rozvoju chovov nosníc s lepšími životnými podmienkami.“

Ing. Kozaňák, riaditeľ spoločnosti. je prvým výrobcom potravín na Slovensku, ktorý používa výhradne ekologické (BIO) vajcia pri výrobe cestovín.  www.biocestoviny.sk

Víťazi Good Egg Awards doposiaľ pomohli 25 miliónom sliepok von z klietok. Zoznam všetkých ocenených spoločností v Európe nájdete tu.

 

 

 

Predávate alebo používate vo vašej spoločnosti neklietkové vajcia? Uvažujete nad vyradením klietkových vajec z vašich prevádzok? Získajte Good Egg Awards a zvýraznite svoj náskok pred ostatnými.

Kontaktujte nás na 0911 403 247 alebo na kampane.sz@gmail.com