Útulok Bratislava Výchovné centrum Linka proti krutosti Prispejte
Aktuálna jazyková verzia: Slovensky

ÚTULOK

02/16 187

 

utulok@slobodazvierat.sk

ČÍSLO ÚČTU

Predčíslie: 19

Č. účtu: 2023636/6500

IBAN: SK26 6500 0000 1900 0202 3636

Novinky

E-SHOP

Potešte darčekom od nás svojich najbližších!

Choď do E-SHOPU

 

DARUJTE 2% Z DANE, POTREBUJEME VAŠU POMOC.

Vyplnte formulár na tejto stránke a zašleme Vám "Vyhlásenie o darovaní 2% z dane" na email.
Ďakujeme

Prejdite na neklietkové vajcia

Chceme vám pomôcť prejsť na neklietkové vajcia – preto udeľujeme ocenenia Good Egg Awards pre spoločnosti, ktoré zatiaľ nie sú „bezklietkové“, ale dokážu sa zaviazať do roku 2012 vyradiť vajcia od sliepok chovaných v klietkach.


Naše doposiaľ ocenené spoločnosti vedia, že prechod na neklietkové vajcia je pre ich obchodné výsledky to najlepšie – je to tiež to najlepšie pre milióny nosníc momentálne držaných v konvenčných klietkach po celej Európe.


Získať toto ocenenie je skvelý spôsob, akým môžete ukázať svojim zákazníkom, že beriete ochranu a welfare zvierat vážne, že je to pre vás dôležitá etická otázka a že je to súčasť vašej spoločenskej zodpovednosti.


CIWF spolupracuje s expertmi z odvetvia chovu zvierat, ktorí hľadajú a nachádzajú inovatívne metódy chovu, spĺňajúce požiadavky dopytu po potravinách vyrobených pri vysokých štandardoch welfare, ako sú napríklad chovy s voľným výbehom.


Kontaktujte našu partnerskú organizáciu na Slovensku (Sloboda zvierat, mobil: 0911 403 247) a dohodnite si stretnutie ohľadom vašej súčasnej situácie v predaji neklietkových vajec a možnosti zmeny do budúcnosti.

 


Pozrite si film o „dobrých vajciach“

"Anglická verzia stránok: www.thegoodeggawards.org "